MasterChef All Star’da kaptanlık yarışı! Düello yaptılar

TV8’de yayınlanan yarışma programı MasterChef All Star, izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Birbirinden hırslı ve başarılı yarışmacıların mücadele ettiği yarışmada Somer şef, Mehmet şef ve Danilo şef yapılan lezzetleri değerlendiriyor.

MasterChef All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde; haftanın yeni takımları belirlendi. Şefler yarışmacılardan enfes su börekleri istedi. Bu yemek için ise 1 saat süre verildi.

Tadım ve değerlendirme aşaması ardından Danilo Şef, Sergen ile Esra’yı seçti. Mehmet Şef, Kıvanç ile Hasan’ı tercih ederken Somer Şef ise Cemre ve Barbaros’u başarılı buldu.

KAPTANLAR BELLİ OLDU!

Sergen, Esra, Kıvanç, Hasan, Cemre ve Barbaros arasından Barbaros ile Kıvanç son ikiye kaldı. Haftanın mavi takım kaptanı Barbaros olurken, kırmızı takımınki ise Tolga oldu.

Barbaros ve Tolga arasında düzenlenen kaptanlık düellosunun düzenlendi. Kazananın ertesi günün menüsünden haberdar olacağı düelloda, şefler iki isimden yarım saatte başarılı 35 adet lokma çıkarmalarını istedi.

DOĞU EKSPRESİ KONSEPTİNDEN YEMEK YAPACAKLAR

Barbaros’un lokmaları istenildiği gibi olmadı ancak Tolga, hem lezzetli hem de başarılı lokmalar çıkardığı için düellonun kazananı oldu.

Düelleonun ardından Doğu Ekspresi konseptinden yemekler yapılacağı kırmızı takıma açıklandı. Takım üyeleri, Doğu Ekspresi’nin geçtiği yedi ilden birer yemek seçti. Bu yedi tabaklık menüden mavi takım, oyun esnasında haberdar olacak.

İŞTE HAFTANIN TAKIMLARI

Mavi Takım

Barbaros – Kaptan
Tahsin
Sergen
Ayaz
Alican
Cemre
Dilara

Kırmızı Takım

Tolga – Kaptan
Hasan
Eren
Kıvanç
Batuhan
Esra

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx