‘Hayat Bilgisi’nin Barbie’si İpek Erdem: Buraya uzaktan bakmak yaradı!

İpek Erdem, önceki gün Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Kombiniyle dikkat çeken oyuncu, “Yazcı değilim. Kalın giyinmeyi seviyorum. Soğukçuyum” dedi.

“İNSANLAR PARA KAZANIYOR

Maliyet nedeniyle yaz dizilerinin çekilememesi hakkında Erdem, “Beni etkilemiyor. Bugüne kadar bir tane yaz dizisi yaptım. Ancak bir taraftan setler için hoş değil. İnsanlar para kazanıyor” şeklinde konuştu.

“ERKEKLERE OJE YAKIŞIYOR”

Bazı ünlü isimlerin genç görünmek için yüzüne sünnet derisi enjekte ettirmesine 40 yaşındaki oyuncu, “Herkesin kendi bileceği. Ben istemem ama istesem yaparım” dedi.

Erkeklerin oje sürmesiyle ilgili ise Erdem, “Erkeklere oje yakışır. Erkeklere etek giymek de yakışıyor” açıklamasını yaptı.

“DIŞARI ÇIKMAK GÜZELDİ”

Yeni projelerinden bahseden Erdem, “Belgesel dizi projem var. Biraz onunla yoğunum. Caz festivali yapma ihtimalim var. Bir dizi projem var, beraber yazabileceğim yazar karşıma çıkmasını dua ediyorum. Belgesel projem Avrupa’da geçiyor. Yurt dışında teklifler gelmişti, onları değerlendirdim. Dışarı çıkmak güzeldi. Buraya uzaktan bakmak yaradı” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx