Dilan Polat’ın Ablası Canlı Yayında Bağıra Bağıra Küfür Ederek Uyuşturucu Kullandığını İtiraf Etti

Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulunmuştu. Duruma sinirlenen ve kendini kaybeden Dilan Polat’ın ablası canlı yayında uyuşturucu kullandığını itiraf etti, ağza alınmayacak küfürler savurdu…

Magazinin gündeminde günlerdir Dilan Polat ve Engin Polat var… Sebebiyse, maddiyat odaklı paylaşımlarıyla milyonların hem ilgisini hem de tepkisini çeken ikilinin birlikte kara para akladığı iddia edilmesi…

Durum öyle bir hal aldı ki, magazin onlardan başka bir şey konuşamaz halde, milyonlarca kişi maliyeden şirketleri hakkında inceleme başlatılmasını istiyor.

Epey yoğun bir baskı var anlayacağınız. Milletin canına tak etmiştir belki de bilemiyoruz…

Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde kendisi ve eşi hakkındaki kara para aklama iddialarına ve bu iddia hakkında yorum yapan herkese zehir zemberek sözler söylediği paylaşımlar yaptı Twitter hesabından.

Fakat geçtiğimiz dakikalarda Dilan Polat cephesinde yeni bir olay daha patladı. Dilan Polat’ın ablası canlı yayında şok sözler söyledi.

Ağza alınmayacak küfürler eden Sıla Doğu, uyuşturucu kullandığını da itiraf etti.

Video sosyal medyada hızla yayılınca, Sıla Doğu’dan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Kendisi videonun eski olduğunu iddia etti.

İşte insanları hayrete düşüren o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx