Bebeğinin Altını İlk Defa Değiştirince Adeta Duygu Seli Yaşadığını İtiraf Eden Paris Hilton Gündeme Oturdu

Ünlü model Paris Hilton, bu senenin başlarında annelik müjdesini vermişti. Çocuğunun adını Phoenix koyduktan sonra epey bi’ konuşulan Hilton, bu sefer de bebeğinin ilk başlarda altını değiştirmekten korktuğunu ve kendi doğum gününde de bebeğinin altını değiştirirken duygu seline kapıldığını itiraf etti.

Detaylar.?

Kaynak: https://www.buzzfeednews.com/article/…

Aramızda ünlü model Paris Hilton’ı bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Kendisi magazin olaylarıyla sık sık gündeme gelmekte.

Hatırlarsanız Hilton, bu senenin başında anne olduğunu duyurmuş,

Akabinde de ikinci kez anne olacağının müjdesini vermişti.

Paris Hilton’ın annelik aylarını yoğun duygularla yaşaması şöyle dursun, kendisi geçtiğimiz günlerde bebeği hakkında açıkladığı bir şey gündeme oturdu.

“Paris in Love” isimli reality şovunda bebeği Phoenix ilk doğduğunda altını değiştirmekten korktuğunu ve değiştirdiğinde ise farklı duygular içine girdiğini dile getirdi.

Hilton, 17 Şubat’taki doğum gününde bebeğinin altını değiştirmeden önce bir fotoğraf paylaşarak şu şekilde bir açıklamada bulundu.?

“Kendi doğum günümde altını değiştirmek istemezdim ama bunu senin için yapacağım.”

Kardeşi Nicky ise şaşkınlığını gizleyemedi ve “Daha önce hiç altını değiştirmedin mi?” sorusunu yöneltti Paris Hilton’a.

Paris “Hayır” dedikten sonra şovun ilerleyen dakikalarında bakıcı Paris’e bebeğinin altını nasıl değiştireceğini gösteriyor.

Paris sonrasında bezin “arka” ve “ön” tarafını anlamaya çalışırken kardeşi Nicky de bebeğe karşı “nazik” olmasını dile getiriyor.

Phoenix dışkıladığı için Paris Hilton daha da tedbirli davranmaya başlıyor ve ortaya bu görüntüler çıkıyor.

“Annelik demek, biraz da ellerin ‘kirlenmesidir'” diyor Nicky.

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Siz neler düşünüyorsunuz bu durum hakkında? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx