Özel’den Alpay Özalan’a yanıt: Sen tek kullanımlık vekilsin, kullandılar atacaklar

Özgür Özel, Alpay Özalan‘a Twitter üzerinden paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

Özgür Özel, paylaştığı videoya, “Huyum değildir, seviyesizlere, küfürbazlara cevap vermem ama bir istisna yapacağım… Sen tek kullanımlık vekilsin Alpay Özalan, kullandılar atacaklar” notunu düştü.

Özgür Özel ayrıca Alpay Özalan’ın eski takım arkadaşı Feyyaz Uçar‘ın katıldığı “Quiz” adlı programda “Takımdaki en yalancı kim” sorusuna “Alpay Özalan” dediği videoyu paylaştı.

Özel ayrıca, Özalan’ı kastederek “Eğer seni biz milletvekili yapsaydık Tayyip Erdoğan’a küfrederdin. Yarın, seni almayız da, siyasetin çöplüğünden alıp milletvekili yapsak Tayyip Erdoğan’a küfredersin, Devlet Bahçeli’ye saldırırsın. Seni kim yanında tutarsa karşı tarafa seni saldırtabilir” dedi.

Ne olmuştu?

Gezi davası kararlarının ardından adliye önünde açıklama yapan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a ilişkin, “Gezi özgürdür. Tarih önünde Erdoğan mahkum olacaktır, hesap verecektir. Ant olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Özel’in bu sözlerine tepki gösteren AKP Milletvekili eski futbolcu Alpay Özalan, “Be densiz Özgür Özel 15 Temmuz’da silahlı darbecilere bile geçit vermeyen bir lider ve sevenlerinin senin alçak tehditlerinden korkar mı sanıyorsun? Be hadsiz Özgür Özel onca devletin düşmanlığıyla baş eden ve onların maşalığını yapan terör örgütlerinin başını ezen bir lider ve sevenleri senin gibi bir çapsıza pabuç bırakır mı sanıyorsun?” diye konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.