Migros ile Ramazan’da “Bir Sofra Da Sen Kur”

KIZILAY’IN İFTAR YEMEĞİ DESTEK PAKETİ

MİGROS SANAL MARKET’TE

Migros, Ramazan ayının bereketini tüm Türkiye’ye yaymak amacıyla Türk Kızılay iş birliği yaparak toplumsal dayanışmaya destek oluyor. Migros Sanal Market’e “Ramazan iftar yemeği destek paketi” seçeneğini ekleyen Migros, “Bir sofra da sen kur” diyerek iftarlık yemek desteği projesini başlattı. Dağıtımları Kızılay tarafından gerçekleştirilen; çorba, ana yemek, yardımcı yemek ve tatlıdan oluşan iftar menüsü ile ihtiyaç sahiplerini ve yardımseverleri buluşturan Migros, bu özel günlerde binlerce ailenin iftar sofrasına destek oluyor. Migros ayrıca Ramazan kolisi ve İyilik Kartları ile yardımseverlere farklı alternatifler sunuyor.

Migros, yardımlaşma ve dayanışmanın sembolü Ramazan ayında Türk Kızılay ile birlikte yeni bir iş birliğine imza atıyor. Ramazan’da “Bir sofra da sen kur” diyen Migros, Kızılay ile birlikte yürüttüğü Ramazan kolisi ve İyilik Kartları bağışlarına ek olarak iftarlık yemek desteği projesini başlattı. Ramazan’ın bereketi ve paylaşmanın mutluluğunu Migros Sanal Market’e taşıyan Migros, “Ramazan iftar yemeği destek paketi” hizmeti ile ihtiyaç sahipleri ve onlara destek olmak isteyenleri buluşturuyor.

Migros, Ramazan boyunca Sanal Market üzerinden sunulan iftarlık sıcak yemek desteği ile Türkiye çapında binlerce ailenin sofrasına mutluluk ve bereket taşıyor. Çorba, ana yemek, yardımcı yemek ve tatlıdan oluşan iftar paketi, Kızılay tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. İftar paketi, Din İşleri Yüksek Kurulu’nun 2022 yılı için belirlediği 40 TL’lik fitre bedeli üzerinden ücretlendiriliyor.

Migros Sanal Market üzerinden verilen tüm “Ramazan iftar yemeği destek paketi” siparişleri günlük olarak alınıyor ve siparişlerin toplamı kadar hazırlanan yemekler, Kızılay tarafından belirlenen noktalarda ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.