Meghan Markle’ı Kral III. Charles istememiş

Prens Harry’nin eşi Meghan Markle’ın hafta içinde yaşama veda eden Kraliçe II. Elizabeth’i neden görmeye gelmediği ortaya çıktı.

96 yaşında vefat eden Kraliçe II. Elizabeth’in sıhhat durumu kötüleşince yanına koşanlar ortasında Prens Harry’nin oyuncu eşi Meghan Markle’ın olmaması gündem olmuştu.

Haberi alır almaz birlikte Balmoral’a giderek Kraliçe II. Elizabeth’i son defa göreceklerini açıklayan çift daha sonra fikir değiştirmiş ve yalnızca Kraliçe’nin torunu Harry Balmoral’a ulaşmıştı.

Fakat o sırada yaşanan tansiyonun ayrıntıları bugün İngiliz medyası tarafından ortaya çıkarıldı. O sıralarda şimdi Cornwall Dükü olan Charles’ın oğlu Harry ile karşı karşıya geldiği ve “Meghan’ı getirme” dediği ortaya çıktı. Aile üyeleri ortasında ağır bir tartışma yaşandığı belirtilirken İngiliz The Sun gazetesine konuşan kaynaklar hararetli görüşmenin telefon üzerinden yapıldığına da dikkat çekti.

The Sun’a konuşan kaynaklar, “Prens Harry Frogmore’dayken babasından bir telefon geldi ve Meghan’ı getirmemesi istendi. Charles, Harry’e bu kadar üzücü bir periyotta Meghan’ın Balmoral’da olmasının gerçek ya da uygun olmadığını da lisana getirdi” yorumunu yaptı.

Charles ayrıyeten büyük oğlu William’ın eşi Kate’in de gelmediğini ve sayının az olması gerektiğini söyledi. İngiliz medyası, “Charles, Meghan’ın hiç de güzel karşılanmayacağını çok fakat çok açık bir lisanla anlattı” sözüne yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.