Galaxy Z Fold 4 ve S Pen kılıfı Amazon’da listelendi!

Samsung, önümüzdeki hafta düzenleyeceği etkinlikte katlanabilir telefon modelleri Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ü, akıllı saati Watch 5’i ve Galaxy Buds 2 Pro modellerini tanıtacak. Fakat özellikleri geçtiğimiz dönemde sızdırılan Galaxy Z Fold 4 ile S Pen yuvalı kılıfı Amazon’da kısa süreliğine listelendi.

Galaxy Z Fold 4 özellikleri kesinleşti!

Amazon, bir ürünü daha vaktinden önce listelemesiyle gündeme geldi. Bu sefer olay Hollanda’da yaşandı. Bu sayede Galaxy Z Fold 4 özellikleri ve tasarımı kesinleşmiş oldu. Cihazın boyutu 155 mm x 67 mm x 16 mm şeklinde. Ağırlığı ise 263 gram. RAM ve depolama tarafında ise 12GB/512GB versiyonun listelendiğini görüyoruz.

Kapalı konumdayken ön tarafında gördüğümüz ekranın boyutu 6.2 inç. Açık pozisyonda ise bizleri 7.6 inçlik tablet seviyesinde bir ekran karşılıyor. Cihazın her iki ekranının da 120 Hz tazeleme hızını desteklediğini belirtelim.

Tabii bir de seleflerinden farklı olarak S Pen Fold Edition şeklinde bir versiyonu olduğunu ürün açıklaması kısmından görüyoruz. Hatta fotoğraflarına baktığımızda S Pen yuvasına sahip yeni bir kılıf olduğu da görülüyor. Ayrıca bahsi geçen S Pen’in Galaxy Z Fold 3 ile de uyumlu olduğu söyleniyor.

Buna ek olarak Galaxy Z Fold 4’ün bu yılın 4. çeyreğinde Hollanda’da satışa çıkacağı, 12 ay garantiye sahip olacağı (Türkiye’de 24 ay olması zorunlu) ve de Amazon’un 200 Euro değerindeki eskiyi getir, yeniyi götür kampanyasına dahil olacağı görülüyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.