Binance Bu Altcoin’ler İçin Duyuru Yaptı: İşlemler Askıya Alınacak!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin’leri kapsayan duyurular paylaştı. İşte detaylar…

Binance, Komodo (KMD) güncellemesini destekliyor

Binance, Komodo (KMD) ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyeceğini duyurdu. Komodo (KMD) ağ yükseltmesi ve hard fork, Komodo blok yüksekliği olan 2.963.330’da gerçekleşecek. Yani, 24 Haziran 2022 TSİ 16.37’ye denk geliyor. KMD için para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 24 Haziran’da, 15.37’de askıya alınacaktır. KMD ticareti, ağ yükseltme ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir. Komodo (KMD) ağ yükseltmesi ve hard fork, Komodo blok yüksekliği olan 2.963.330’da gerçekleşecek. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir.

Binance, Binance hesaplarında KMD’ye sahip tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır. Komodo (KMD) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenların oluşturulmasına neden olmaz. Binance’in ekibi, yükseltilen ağın stabil olduğuna karar verdiklerinde, KMD için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacaklar.

Bazı çiftler için tick boyutu değiştiriliyor

Piyasa likiditesini artırmak ve ticaret deneyimini iyileştirmek için Binance, 28 Haziran 2022, TSİ 9’da belirli spot ticaret çiftlerinin tick boyutunu (yani birim fiyattaki minimum değişiklik) ayarlayacaktır. Tick boyutu güncellemesi, mevcut spot emirleri etkilemeyecektir. Tick boyutu güncellendikten sonra, güncellemeden önce verilen emirler orijinal tick boyutuyla eşleşmeye devam edecektir. Değişimden etkilenecek çiftleri aşağıdaki gibi görebilirsiniz:

Beam (BEAM) hard fork’u desteklenecek

Binance, Beam (BEAM) ağ yükseltmesini ve hard fork’unu destekleyecek. Beam (BEAM) ağ yükseltmesi ve hard fork, 1.820.000 blok yüksekliğinde gerçekleşecek. BEAM para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 24 Haziran TSİ 20 tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Tıpkı Komodo gibi, BEAM ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir.

TRON ağı için cüzdan bakımı gerçekleştirilecek

Binance, 23 Haziran TSİ 9’da TRON Network (TRX) için cüzdan bakımı yapacak. Bakım yaklaşık bir saat sürecektir. TRON Network’teki (TRX) token ticareti, cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyecektir. TRON Network’te (TRX) para yatırma ve çekme işlemleri 23 Haziran, TSİ 08.55’ten itibaren askıya alınacaktır. Bakımın ardından para çekme ve yatırma işlemleri yeniden açılacak.

Binance, OGN sahipleri için OGV airdrop’unu destekleyecek

Binance, Origin Protocol (OGN) sahipleri için Origin Dollar Governance (OGV) airdrop’unu destekleyeceğini duyurdu. Nihai anlık görüntü zamanı OGN ekibi tarafından belirlenecek. 5 Temmuz ile 12 Temmuz arasında gerçekleşecek. OGN ekibi tarafından tam anlık görüntü zamanı hakkında bilgilendirildikten sonra borsa, kullanıcılar tarafından tutulan OGN tokenlarının anlık görüntüsünü alacak.

Binance Margin, 5 Temmuz tarihinden itibaren OGN/USDT ve OGN/BTC için izole marj borç hizmetini askıya alacaktır. Anlık görüntü çekildikten sonra bu çiftler için izole marj işlemleri devam edecek. Binance, kullanıcıları son anlık görüntü zamanı ve OGV airdrop dağıtımının tamamlanması hakkında bilgilendirmek için ayrı bir duyuru yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.