Amiral gemisi POCO F4 GT için Avrupa fiyatları da sızdırıldı

Kısa süre önce resmi tanıtım tarihi verilen amiral gemisi POCO F4 GT için Avrupa fiyatları tanıtım öncesinde karşımıza çıktı.

26 Nisan tarihinde tanıtılacak POCO F4 GT modeli,  Roland Quandt tarafından yapılan paylaşıma göre 8 GB RAM + 128 GB depolama için 649 euro, 12 GB RAM + 256 GB depolama içinse 749 euro Avrupa fiyatlarına sahip olacak. Modelin ileride Türkiye’de de satışa sunulma ihtimali bulunuyor. Eğer bu gerçek olursa, Avrupa fiyatları üzerinden telefonun Türkiye fiyatı 15 bin TL’ye kadar ulaşabilir. Tasarımını yukarıda gördüğünüz F4 GT, tekrar üzerinden geçmek adına oyuna odaklanıyor ve bunun için yan taraflarında fiziksel butonlar taşıyor. Bu butonlar yatay kullanımda oyun oynamayı çok daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alan telefon, 6,67 inç FHD 120 Hz ekrana sahip olacak ve bu ekran Corning Gorilla Glass Victus cam ile korunacak. En altta 8 GB, en üstte 12 GB RAM taşıyacak F4 GT, 128 GB ve 256 GB dahili depolama ile raflara çıkarılacak.

120W hızlı şarj destekli 4.700 mAh pil taşıyacağı iddia edilen POCO F4 GT, önünde 16 megapiksel çözünürlükte bir ekran deliğine konumlandırılmış selfie kamerası taşıyor. Arkadaki üç kurulumdaki ana geniş açı kameranın ise 64 megapiksellik Sony IMX686 olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Türkiye’de birçok POCO telefonun satışını yapan Xiaomi Türkiye, ülkemize en son Redmi Note 11 ailesinden birçok farklı modeli getirmişti.

POCO F4 GT bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.